čtvrtek 1. prosince 2022

Olomoucké setkání 28.12.2022

Setkání proběhlo, děkujeme za účast.

 

Přípravy na nadcházející olomoucké radioamaterské setkání jsou nyní v plném proudu. Vše, co bývávalo zavedené, zůstává i letos stejné. Středa 28.12.2022, od 9:00, DDM Olomouc, na adrese třída 17.listopadu 47. V ten den pro vás bude připraveno zázemí, ve stejném duchu a rozsahu, jako v minulých letech.

Setkání připravujeme pro zájemce z řad radioamaterů, posluchačů, CB, PMR, všech zpřízněných duší a nadšenců. Konec setkání nebývá pevně stanoven. Ze zkušeností lze vyvodit, že se setkání odehrává do cca 15 hod. Později, v časovém rámci odpoledne/večer, se obvykle někteří účastníci přesouvají do nedalekých pohostinských zařízení. Případná domluva (v kolik a kam zajít?) vzniká spontánně mezi návštěvníky v průběhu setkání.

Pro ty z vás, kteří se chystáte na olomoucké setkání poprvé (nebo po delší době), by mohly být užitečné informace o dopravě a parkování:

  • Letošních 28.12. připadá na pracovní den*. Z hlavního nádraží, které je vzdálené 20min. procházkovým tempem od místa setkání, vás mohou přiblížit tramveje č. 2, 4, 6. Nejbližší zastávka tramvaje nese název Žižkovo náměstí.
  • Parkovacích míst bez poplatků bývá dostatek na třídě 17.listopadu. Případně v ulicích U Reálky a jednosměrce Jiřího z Poděbrad se nějaké to parkovací místo též najde, ovšem bývá jich tu méně.

Pakliže na setkání pořídíte fotografie a následně je budete chtít vystavit formou veřejné fotogalerie, budeme rádi za zaslání odkazu na fotogalerii. Případné kontakty pro zaslání odkazů si můžeme předat během setkání. Organizátoři setkání z radioklubů OK2KWX a OK2KYJ se těší na účastníky  letošního olomouckého setkání.

-------------------------------------------

*Pravidlo, že olomoucké setkání probíha  každoročně 28.12. (až na covidové roky), se drží dlouhou řádku let. Pokud vás zajímá víc detailních informací ohledně olomouckých setkání, právě 28.12. během setkání, se můžete od pamětníků dovědět maximum možných informací.